KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894232
nr 1289 4232
Oidentifierad konstnär. Signerad, Paris. Olja på duk, 60x80 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:21:41
100 kr
200 kr